HANSA Pesuteenused –

Our Services

TERE TULEMAST PEETRI PESUTEENINDUSSE!

Meie teenused

KEEMILINE PUHASTUS

Kasutame SENSENE keemilise puhastuse ained, mis on modifitseeritud alkoholil põhinev uudne keskkonnasõbralik biolagunev puhastuslahus. Suurepärane puhastuskvaliteet ka raskelt määrdunud riietele ja kangastele.

WET CLEANING

Mittetoksiline, keskkonnasõbralik alternatiiv keemilisele puhastusele! Kasutatame arvuti abil juhitavaid pesumasinaid, biolagunevaid seepe ja palsameid ning kuivatame spetsiaalsete niiskustundlike kuivatite abil.

PESU PESEMINE

Väärtusta oma aega ja usalda voodipesu pesemine ja triikimine meie spetsialistidele. Meil on pikajaline kogemus nii hotellide, SPA-de kui ka eraisikute voodipesu pesemisel.

RAHVARÕIVASTE PUHASTUS

Tänu meie innovaatilistele kanga sõbralikele pesemisvahenditele ning pikaajalisele kogemusele tagame teie rahvariiete ja ajalooliste tekstiilide esmaklassilise hoolduse ning pika eluea.

VAIPADE PUHASTUS

Vaipade pesemine või keemiline puhastus märgpesu abil. Eemaldame mustuse ja bakterid, mida tolmuimeja ei suuda. Kasutame vaipade puhastamisel vaid parimaid puhastusvahendeid.

KODUTEKSTIILI PUHASTUS

Hoolitseme Teie kodutekstiili eest - puhastame ja peseme Teie erinevates mõõtudes ning materjalidest kardinad, laudlinad, padjad, tekid, voodikatted, madratsikatted jne

ASUKOHT

LAHTIOLEKUAJAD